Disse skønne butikker sælger også Dofta® produkter

BUTIKKER:

Samadhi Spa · Rådhusstræde 1, st. · 1466 Kbh. K. · Tlf.: 33 91 10 90 · www.samadhi-spa.dk

Vidal Copenhagen · Øster Farigmagsgade 95 · 2100 Kbh. Ø · Tlf.: 72 21 10 02 · www.vidalcopenhagen.dk

Beauty Looks Cph. · Østerbrogade 111 · 2100 Kbh. Ø · Tlf.: 25 70 00 95 · www.beautylooks.dk

Salon Herbst · Hovedgaden 26 · 2690 Karlslunde · Tlf.: 46 15 49 15 · www.salonherbst.dk

Herlev Hudpleje · Herlev Hovedgade 91 · 2730 Herlev · Tlf.: 44 94 18 04 · www.herlevhudpleje.dk

Lyngby Hudplejeklinik · Lyngby Storecenter 1, 2. sal · 2800 Kgs. Lyngby · Tlf.: 29 89 79 79 · www.lyngbyhudplejeklinik.dk

NAVA Søborg Helsekost · Søborg Hovedgade 54 · 2860 Søborg · Tlf.: 39 64 00 53

NAVA Hellerup Helsekost · Strandvejen 157 · 2900 Hellerup · Tlf.: 39 62 00 53

Clinique Belnatur · Frederikkevej 12 · 2900 Hellerup · Tlf.: 39 40 00 99 · www.cliniquebelnatur.dk

Diana K · Atriumgården · Hovedgaden 37 B · 2970 Hørsholm · Tlf.: 40 31 68 10 · www.dianak.dk

Orangeriet Interior · Mørdrupvej 13A · 3060 Espergærde · Tlf.: 49 13 05 02 · www.orangeriet.eu

Angel Living · Nordre Strandvej 339 · 3100 Hornbæk · Tlf.: 23 32 0212 · www.angelshop.dk

Hekseriet · Snellemark 33-35 · 3700 Rønne · Tlf.: 51 94 17 47 · www.hekseriet.net

Eoba · Sct. Hans 49 · 4100 ringsted · Tlf.: 22 22 88 25

All About Beauty · Kalundborgvej 123 · 4300 Holbæk · Tlf.: 30 86 20 30 · www.allaboutbeauty.dk

Salon P · Algade 78 C · 4760 Vordingborg · Tlf.: 31 17 05 34

Beauty Architect · Søndergade 2 · 5000 Odense C. · Tlf.: 31 31 51 69 · www.beautyarchitect.dk

Tøystrup Gods · Blaakærvej 13 · 5750 Ringe · Tlf.: 70 27 00 55 · www.toystrup.dk

De 9 muser · Havnepladsen 1 · 6950 Ringkøbing · Tlf.: 97 33 03 01 · www.de9muser.dk

Hotel Vejlefjord Kur & Spa · Sanatorievej 26 · 7140 Stouby · Tlf.: 76 82 33 80 · www.hotelvejlefjord.dk/kur-og-spa

Studio 9 · Storegade 8 · 8500 Grenå · Tlf.: 33 37 13 68 ·  www.studio9iceland.dk

Clinique Primadonna · Smedegade 13 · 8700 Horsens · Tlf.: 60 12 44 11 · www.cliniqueprimadonna.com

Beauty Nails · Nytorv 3 · 9500 Hobro · Tlf.: 30 12 58 53 · www.beauty-nails.dk

HB Wellness · Nørregade · 9850 Hirtshals · tlf. 98 94 38 57

WEBSHOPS:

www.angelshop.dk

www.de9muser.dk

govita.dk

Ved at bruge hjemmesiden accepterer du brugen af cookies mere information

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk